Preskocit navigáciu
VYHLADÁVANIE

Kalendár udalostí

Predchádzajúci mesiac Nasledujúci mesiac
September 2022
Po Ut St Št Pi So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  


Vyhlásenie o prístupnosti

Terénne úpravy v priestoroch leteckej základne v prospech členských krajín NATO


Terénne úpravy v priestoroch leteckej základne v prospech členských krajín NATO

V dobe od  22. júna 2022 do 29. júla 2022 sa v priestoroch 81. krídla Sliač vykonávali terénne úpravy plochy v severnej časti leteckej základne, ktorú zabezpečovali príslušníci práporu zabezpečenia leteckej prevádzky 81. krídla Sliač. Úprava priestorov sa realizovala v prospech jednotiek krajín NATO rozmiestnených na území SR.

Úprava pozostávala z odstránenia trávnatej plochy, postupného odnášania nahromadenej zeminy, dovozu kameniva, ktorým sa následne vyrovnávala plocha. Poslednou vrstvou, ktorá povrch pripravila na používanie, bolo kamenivo menšej frakcie, ktoré bolo valcom upravené do konečnej podoby. Takto upravená plocha bude slúžiť aliančným  jednotkám.


Terénne úpravy v priestoroch leteckej základne v prospech členských krajín NATOTerénne úpravy v priestoroch leteckej základne v prospech členských krajín NATOTerénne úpravy v priestoroch leteckej základne v prospech členských krajín NATOTerénne úpravy v priestoroch leteckej základne v prospech členských krajín NATOTerénne úpravy v priestoroch leteckej základne v prospech členských krajín NATOTerénne úpravy v priestoroch leteckej základne v prospech členských krajín NATOTerénne úpravy v priestoroch leteckej základne v prospech členských krajín NATOTerénne úpravy v priestoroch leteckej základne v prospech členských krajín NATOTerénne úpravy v priestoroch leteckej základne v prospech členských krajín NATOTerénne úpravy v priestoroch leteckej základne v prospech členských krajín NATOTerénne úpravy v priestoroch leteckej základne v prospech členských krajín NATOTerénne úpravy v priestoroch leteckej základne v prospech členských krajín NATOTerénne úpravy v priestoroch leteckej základne v prospech členských krajín NATOTerénne úpravy v priestoroch leteckej základne v prospech členských krajín NATO

Autor: 81.k Sliač , Foto: 81.k Sliač - Dátum: 08.08.2022
Čítanosť: 882
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share