Preskocit navigáciu

Zástupca veliteľa


pplk. Ing. Roman GRNÁČ

Zástupca veliteľa  pplk. Ing. Roman GRNÁČ
 
Narodil sa 18. októbra 1969
 
Vzdelanie:
 
01.09.1983 - 31.08.1987   absolvent vojenského gymnázia v Banskej Bystrici
01.09.1987 - 11.07.1991   absolvent VVŠ pozemného vojska vo Vyškove
 
Ďalšie vzdelanie:
 
8 - mesačné podiplomové štúdium - odbor špeciálna technika - TU Trenčín r. 2004
 
Odborné kurzy:
 
2000 - 2001 Štábny kurz UK I
Odbor veliteľsko - štábny kurz UK I
 
Vykonávané funkcie:
 
12.7.1991 - 30.6.1993  veliteľ protitankovej batérie 2. mpr
1.7.1993   - 30.9.1995  veliteľ delostreleckej strelnice VVP Lešť
1.10.1995 - 31.1.1997  veliteľ delostreleckej strelnice VVP Lešť
1.2.1997   - 2.6.1999    zástupca veliteľa VVP Lešť
3.6.1999   - 31.12.2000 veliteľ delostreleckej strelnice VVP Lešť
1.1.2001   - 31.3.2006   zástupca veliteľa VVP Lešť
1.4.2006   - 31.8.2008   zástupca veliteľa Poddôstojníckej akadémie VSVaP
1.9.2008   - 30.6.2009   veliteľ Základnej výcvikovej školy VSVaP v Martine
1.7.2009   - 31.8.2010   veliteľ dopravného práporu Hlohovec
1.9.2010   - 30.6.2014   zástupca veliteľa VePBA - veliteľ Čestnej stráže OS SR
1.7.2014                      zástupca veliteľa Veliteľstva posádky Bratislava
   
Jazyková pripravenosť:
 
SLP 1 - 2003, SLP 2 -2005 ( 1+,1+,2,2) - anglický jazyk
Intenzívny jazykový kurz anglického jazyka pre mierne pokročilých 

Skočiť na menu




Share